Zayıflama Çayı…Tilya Kürü)

Zayıflama Çayı… ( Tilya Kürü)

 

Siz de fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bu çay tam size göre!

**Tilya Kürü sayesinde 1-2 ay gibi kısa bir sürede dilediğiniz vücut ölçülerine kavuşabilir, yağ yakımınızı hızlandırabilirsiniz.

Fazlalıklarımız ister az ister çok olsun, bizi günlük hayatımızda rahatsız eder.

Aşırı kilo problemleri ise önemli sağlık sorunlarını tetiklerken hayatlarımızı riske atar. Şimdilerde zayıflamak için binlerce yöntem olsa da kilo vermek, özellikle belli bir yaştan sonra düşündüğümüzden daha zordur.

Bu dönem fizyolojik ve psikolojik bir mücadele gerektirir.
Bu dönemde geliştirilen hızlı yöntemler fazla kilolardan kurtulmak adına pek bir başarı getirmez. Nitekim aç kalarak hızlı kilo verebilirsiniz ancak bu kilolaları ileri zamanlarda fazlasıyla geri alırsınız. Bu nedenle sağlıklı kilo vermek istiyorsanız sabırlı olmalı ve doğal yöntemlere başvurmalısınız.

Kısa sürede kilo kaybettiren zayıflama haplarından ve kapsüllerinden kesinlikle uzak durulması gerektiğini belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, bu yolların kalıcı hasarlara hatta ölüme neden olabileceğini hatırlatarak bu şekildeki zayıflama ilaçlarının kas erittiğini de belirtiyor. Bu nedenle Saraçoğlu, sağlıklı kilo vermek için sağlıklı yağ yakımını sağlayan Tilya Kürünü öneriyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile gündeme gelen Tilya Kürü doğal içeriğiyle, vücudu yormadan kilo verdiren en yeni yöntemlerden biri. Tilya Kürü, doğal ve sağlıklı yollarla yağ yakmayı sağladığından aynı zamanda da kastan kilo vermenizi de engeller.

Bu kürün ana maddesi Tilya; yani halk arasında ıhlamur çiçeği olarak bilinen, yaz döneminde açan, sarı beyaz renklerdeki bir çiçektir. Yaprakları saplı, üst bölümü yeşil, ucu sivri, kenarları dişli, alt kısmı beyazımsı yeşil ve tüylüdür. İçeriğindeki bileşenler sayesinde yağ yakıcı özelliği bulunmaktadır. Yağ yakıcı özelliği sayesinde vücutta fazlalık olan yağların dışarı atılmasını sağlar. Aynı zamanda besin ve mineral değerleri sayesinde vücut için gerekli olan vitamin ve enerjiyi de karşılamış olur.

Bu çayın etkisi oldukça kısa bir sürede kendini gösterir.

Düzenli kullanım sonucu etkili sonuçlar ortaya çıkarır.

Peki Tilya Kürü nasıl yapılır?
Çayın kullanımı ve hazırlanışı oldukça basit, bununla beraber günlük hayatta kullanıma da oldukça uygun. Etkili sonuçlar için düzenli olarak 1-2 ay boyunca kullanmanız önerilmekte.

Kilo verme hızı ve metabolizma, kişiden kişiye değiştiği için farklı kullanım şekilleri sunulmakta. Bu çayı içerken başka herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

Ancak sağlıklı bir diyet ve günlük egzersizlerle bu süreci destekleyebilirsiniz.

Tilya Kürü, emziren anneler için de uygun, fakat 6. ayı geçmiş olmaları önemlidir.

Altı aydan sonra gönül rahatlığıyla bu çayı içebilirler ve doğumdan sonra hamilelik sırasında aldıkları fazla kilolarından kurtulabilirler.

Doğal bir çay olduğundan herhangi bir yan etkisi görülmemektedir.

Tilya Kürü malzemeleri:
10 gram ıhlamur
10 gram kuşburnu
5 gram altın otu

Tilya Kürü hazırlanışı:
Kaynamakta olan ortalama 750 gr su içerisine 10 gram kuşburnunu, 10 gram ıhlamuru ve 5 gram altın otunu ekleyerek yaklaşık olarak 8 ile 9 dakika arasında kaynatın. Biraz ılındıktan sonra tüketin.

Nasıl kullanılır?
Hazırladığınız Tilya Kürünü gün boyunca minimum 6 saat aralıklarla içmeye çalışın. Kürün yarısını içtikten sonra diğer yarısını içmek için minimum 6 saat bekleyin. Hazırladığınız Tilya çayını günün istediğiniz zamanında tüketebilirsiniz. Ancak metabolizmanızın daha aktif olduğu gündüz vakitlerinde tüketirseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kürün bir ay süresince kesintisiz olarak uygulanması gerekmektedir.

Tilya Kürü yardımıyla ayda kaç kilo verilir?
Kilo vermek bünyeden bünyeye farklılık göstermektedir. Ancak Tilya Kürü metabolizmanıza göre normal bünyelerde ayda 3-4 kilo, çok kilolu bünyelerde ise 7-8 kilo zayıflamanıza yardıcı olacaktır.

Kaynak; Ceylin Atay,www..mynet.com

Bu  sitede yer alan yazılar, görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız.

İlginizi çekebilir !

(PMS) Kadınların Kabusu, Regl Sorunu için kolay ve doğal çözüm !!!

Dengede doğal çözüm: Tohum Döngüsü!  Diyetisyen Fulya Bozdemir Çoğu kadın adet dönemini önemsemez. Kendi vücutlarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.